Prince Edward Island | Nova Scotia | New Brunswick
Ph: (902) 628-6282 | 1-888-628-6282 | Motion Graphics Ltd.
“ساین کرفت” یکی از قدیمی ترین شرکت های تهیه تابلو و علایم تجاری در پی ای آی می باشد. ساین کرفت در سال 1980 با 3 شریک, برادران جرج و روی اسکانتلبری, و گرینگ روچ تاسیس گردید. در حالی که این کسب و کار برای 35 سال مشغول به فعالیت بوده و موفقیت ادامه دار آن به تنهایی چشمگیر می باشد, تاریخچه اصلی ساین کرفت به مدتها پیش از آن باز می گردد. جرج و روی پسرهای والاس اسکنتلبری که شرکت سازنده علائم تجاری اسکنتلبری را در سال 1912 تاسیس نمود می باشند. به این ترتیب ریشه شرکت ساین کرفت به بیش از 100 سال پیش باز می گردد.
اگر می خواهید کسب و کاری را در پی ای آی تاسیس نمایید, ما بهترین و کاملترین شرکت تولید کننده تابلو و علائم تجاری هستیم و می توانیم نیازهای شما را برآورده نماییم.
در هر زمینه ای ازانجام کارهای گرافیکی بر روی اتومبیل شما گرفته تا تابلوهای دارای چراغ و روشنایی فول سایز, تابلوهای داخلی ساختمان و هر مورد دیگری که نیاز داشته باشید. ما تمامی تابلوها و علائم گرافیکی شما را طراحی کرده, تولید و تهیه نموده و علاوه بر نصب خدمات تعمیرات پس از نصب نیز به شما ارائه می دهیم.
تیم طراحی ما دارای مجموعه ای از 60 سال سابقه می باشد.
ایده های خود را نزد ما بیاورید. تیم طراحی ما با شما بر روی ایده ی مورد نظر شما کار می کند تا طرح بندی فوق العاده ای را ایجاد نمایید. ما مفتخر به خدمات مشتریان و دانش واقعی در این صنعت می باشی. بگذارید تا با هم بر روی بیزنس شما کار کنیم!
متخصصین طراحی ما از خلاقیت, خوانایی و دید مناسب استفاده می کنند تا برای شما تابلویی تهیه نمایند که شما را به تصویر کشیده, پیغام شما را منتقل نموده و در نهایت برای شما مشتریان بیشتری جذب نماید. چنانچه شما فقط دارای یک ایده باشید و یا دارای یک آرم طراحی شده ی کامل باشید, ما برای تهیه یک طرح بسیار خوب از ابتدا تا انتها با شما هستیم.

Wallace Scantlebury, Photo 1912

Mike Savidant, General Manager, 2013- Present