پیشرو در صنعت برای حدود ۴۰ سال

طراحی – ساخت – نصب – خدمات

Our Story

ساین کرفت، قدیمی ترین شرکت تابلوسازی در جزیره پرنس ادوارد است. ساین کرفت، در سال ۱۹۸۰ توسط سه شریک: برادران جورج و روی اسکنتلبری و گریگ روچ تأسیس شد. با وجود آنکه فعالیت ۴۰ ساله این کسب و کار و موفقیت مستمر آن تا حال حاضر، به تنهایی موجب افتخار است، اما تاریخچه ساین کرفت به مدتها پیش از آن برمیگردد. جورج و روی، پسران والاس اسکنتلبری هستند که بنگاه تابلوسازی اسکنتلبری را در سال ۱۹۱۲ تأسیس کرد و بنابرین ریشه شرکت ساین کرفت به بیش از ۱۰۰ سال پیش بازمیگردد. ما عملیات نصب و خدمات را برای تعدادی از بزرگترین سازندگان تابلو کانادا و همچنین برای فروشگاهها و شرکتهایی مانند والمارت، کنیدین تایر، وینرز، هومسنس، لابلاوز، تیم هورتونز و نظایر آن انجام میدهیم.
اضافه بر مشتریان کشوری مان، ما کارهای ساخت، نصب و سرویس را برای تعداد زیادی از کسب و کارهای جزیره پرنس ادوارد مانند گروه مورفی، بالک کریرز، آیلند پترولیوم، و پی ای آی لیکور هم انجام میدهیم.

ما ارائه دهنده خدمات کامل تابلو در جزیره هستیم؛ همه چیز شامل طراحی گرافیگی روی خودرو شما تا تابلوهای سایز کامل دارای روشنایی تا سایبان ها و هر مورد دیگری که لازم باشد را انجام میدهیم. ما تابلوها و گرافیک شما را طراحی میکنیم، آنها را میسازیم و یا تولید میکنیم، آنها را برای شما نصب میکنیم، و خدمات نگهداری و سرویس پس از نصب آنها را شامل تبدیل تابلوهای فلورسنت به ال ای دی را برای شما انجام خواهیم داد.
ساین کرفت به رشد و تحول خود همگام با زمان ادامه میدهد و از تکنولوژیهای روز استفاده میکند تا شهرت خود را به عنوان شرکت پیشرو تابلو در جزیره حفظ کند. ما از یک ماشین روتر سی ان سی برخوردار هستیم که از آن برای ساخت هر چیزی از جمله حروف دارای کانال روشنایی ال ای دی، حروف فوم شفاف و درخشنده، و تابلوهای طلاکوب استفاده میکنیم. ما همچنین دارای تعداد زیادی وسایل نقلیه نصب و سرویس شامل جرثقیل الیوت ۶۵ فوتی، وانت بالابر ۴۰ فوتی، و ۲ وانت نیم تنی برای نصب های کوچک هستیم.
کسب و کار شما چه دارای یک نفر و چه صد نفر کارمند باشد، ما از تخصص و تجربه لازم برای طراحی، ساخت، نصب، و خدمات پس از نصب برای هرگونه از نیازهای تابلویی شما برخورداریم.

14 + 10 =

Address

Charlottetown

20 Cobirt Drive
Charlottetown, P.E.I. C1E 0C9

Phone

TEL: (902) 628-6282
FAX: (902) 892-2866

Ph: (902) 628-6282 | © Dalmack Signs LTD. O/A Sign Craft | P.O. Box 371, Charlottetown, PE, C1A 7K7